Murárske práce

 

 

Sme stavebno - rekonštrukčná firma tvorená samostatnými živnostníkmi ale nepohrdneme ani rôznymi remeselnými činnosťami.

Všetky naše služby nájdete TU.


 

 

Plánujete stavbu alebo rekonštrukciu?  Je ten správny čas zvážiť od koho si dať spraviť výbornú a kvalitnú murársku prácu. Je veľmi dôležité vybrať si firmu, ktorá vám podľa vašich požiadaviek vystaví ponuku šitú na mieru. Základom každého obytného domu alebo rodinného domu je práve betónovanie.  Je veľmi dôležité vytvoriť mocné a kvalitné základy bez ohľadu na vonkajšie prostredie. Taktiež je dôležité zabezpečenie dovozu materiálu a odvozu odpadu.  Medzi základné murárske práce patrí správne vytvorenie podkladu, odstraňovanie aj veľkých poškodenín ale aj vyplnenie trhlín, či zarovnávanie a uhladzovanie plôch. Pred začatím týchto prác je potrebné použiť správny náter aby sa vyhlo možnému rýchlemu poškodeniu.  Ďalej by však murárske práce mali prebiehať podľa želaní zákazníka, či už ide o výber farby alebo tapety, či má byť náter lesklý alebo matný, alebo dekoračná omietka.  Každá firma by mala mať katalóg podľa ktorého si zákazník vyberie všetko presne podľa jeho predstáv a požiadaviek.  Každá murárska práca by mala zaručovať  vytvorenie zdravej klímy v danej postavenej miestnosti.
Niektoré spoločnosti Vám garantujú využívanie tepelnoizolačných systémov na šetrenie energie na vytvorenie vonkajších aj vnútorných fasád. Nemali by však poškodiť podklad a vytvoriť štrbiny alebo trhliny a samozrejme musia zachovať farbu podľa želaní klienta.  V súvislosti s murárskymi prácami, niektoré firmy ktoré ponúkajú murárske práce špecializujú sa aj na montovanie priečok, ale len v závislosti od želania a súhlasu zákazníka.
Medzi murárske práce by malo patriť aj zatepľovanie bytových domov a novostavieb.
Samozrejme všetky tieto poskytované služby musia byť v súlade so zákonom a nesmú sa robiť na čierno.  Niektoré firmy dokonca ponúkajú aj poradenský servis súvisiaci s výberom konkrétnych prác a poskytnú zákazníkovi  všetky podklady ktoré majú k dispozícii aby si zákazník mohol vybrať presne to čo potrebuje a akú má predstavu.  Taktiež zabezpečujú aj servis pre všetkých bývalých, súčasných,  ale aj nových zákazníkov. Niektoré firmy majú pevnú ceny za všetky úkony čo sa javí ako dostatočné plus.  Treba si však overiť, či materiál ktorý zákazníkovi firma dodá je presne taký aký má byť, či nie je po záruke alebo nekvalitný, poprípade iný odtieň farby, alebo úplne iná farba.
Taktiež je veľmi dôležité vybrať si firmu, ktorá požadované murárske práce vykoná so všetkou zodpovednosťou, v správnom dohodnutom čase, samozrejme za dohodnutú sumu a v maximálnom komforte aký je možný pri vykonávaní práce. Je lepšie zamerať sa na firmy s dobrým menom ako dať prednosť nejakým súkromným osobám a taktiež je veľmi dôležité zistiť si ako daná firma murárske práce vykonáva, či je schopná výjsť  zákazníkovi v ústrety a či vie splniť prácu podľa vopred dohodnutých pravidiel a podmienok. 
Našim zákazníkom ponúkame ako veľmi dobrú službu  infolinku / kontakt / na ktorej sa zákazník môže informovať nonstop ohľadom všetkých ponúkaných služieb. Taktiež pri akomkoľvek  vzniknutom probléme je nás možné  kontaktovať a my Vám pomôžeme vzniknutý problém  rýchlo a efektívne odstrániť.
Murárske práce sú jedny z najzákladnejších a veľmi často využívaných služieb. Práve preto je veľa firiem čo ponúka murárske práce, avšak nie všetkým ide o zákazníkove požiadavky ale o čo najvyšší zisk.  Preto je nevyhnutné zveriť sa do rúk odborníkom, ktorí  majú dlhoročnú prax  s dobrým menom, ktorí sú schopní vykonať prácu rýchlo, kvalitne a samozrejme profesionálne.  Preto treba dávať veľký pozor ktorým odborníkom sa zveriť do rúk a od ktorých radšej dať ruky preč. Pretože murárske práce vám poskytne veľa firiem aj súkromných osôb ale kvalitné a profesionálne murárske práce vám poskytne len málokto.

 

 

Murárske práce