Oprava plochej strechy

Oprava plochej strechy

 

 

Sme stavebno - rekonštrukčná firma tvorená samostatnými živnostníkmi ale nepohrdneme ani rôznymi remeselnými činnosťami.

Všetky naše služby nájdete TU.

 
 
 

Strecha je jedna za najdôležitejších vecí v našom živote, predsa nás chráni pre okolitými vplyvmi, pred vplyvom prírody. Buďme jej vďačný za to, že robí náš domov domovom, veď predsa bez nej by nebol dom. Chráni naše hlavy a dáva nám pocit bezpečia. Chráňme ju. To, čo sa v dnešnej dobe berie ako samozrejmé, čo nás stretáva takmer každý mesiac, každý týždeň, čo nás niekedy trápi, inokedy robí dobre pre našu úrodu, je však jedno z nebezpečnejších vplyvov počasia na náš život. Dážď. Bývanie pod nezdravou strechou je ťažké. Padajúca voda sa dokáže na Vašich strechách usadiť, s pribúdajúcim množstvom kvapiek sa môže stať, že to vaša strecha nad hlavou nemusí vydržať a voda sa dostane k vám, do obývačky, spálne či do izby Vašich detí. Nedovoľte jej to! Oprava plochej strechy je jedno z najdôležitejších potrieb do domácnosti. 

 

 

Ako je všeobecne známe, zatekanie vody do Vašich izieb spôsobuje nepekne vyzerajúce fľaky na stenách, dokáže odradiť návštevníkov a nielen to. Samotné zbavovanie sa mokrých škvŕn je nákladné, stojí to čas aj peniaze a v dnešnej dobe je málo času na takéto veci. Postarajte sa, aby sa Vám nič také nestalo. Dažďová voda však nie je to jediné, čo dokáže Vašu strechu tak poškodiť a spôsobiť Vám oveľa väčšie problémy. Takisto počas zimných mesiacov, kedy napadajú centimetre snehu sa môžu stať pre strechu osudnými. Pomaly rastúce prikrývky snehu sa pomaly topia, zdržiavajú sa na streche a tým spôsobujú to, čo v letných mesiacoch dažďová voda. Kolobeh, aký dokáže zničiť Vaše pohodlie a Vašu strechu. Je Vaša strecha stará? Nie je to žiadne problém. Naša firma ponúka možnosť opravenia. Nepoužitie dobrých materiálov či staré techniky ich používania pri výrobe striech sú takisto problémov. Ruka v ruke kráčajú tieto nepríjemnosti s neskúsenosťou pri zavádzaní strechy, ku ktorým patrí aj zlé naklonenie strechy. Správne naklonenie plochej strechy ba malo byť desať stupňov, aby sa dažďová voda, hromadená počas letných dní, nedokázala udržiavať na streche, ale stiekla z nej a nerobila tak problémy, ktoré však nechceme. Ak vaša strecha nie je vodotesná, je to problém výrobcu, čo sa však dá ľahko napraviť použitím nových, lepších praktík pri oprave strechy. Správna a kvalitná strecha pozostáva z niekoľkých vrstiev, medzi ktoré patrí tepelná izolácia, ktorá zabraňuje, aby teplo domova bolo prepustené von, parozábrana, ktorá bráni  prenikaniu pár do strešných vrstiev či povlaková krytina, čo je hlavná hydroizolačná vrstva. Medzi tie najlepšie povlakové krytiny patria PVC fólia, ktorá je kvalitná hlavne pre svoju jednoduchú realizáciu či termoplastické fólie, čo sú z prírodných materiálov a k prírode sú preto priaznivé. Takisto aj tie najbezpečnejšie vyzerajúce okraje striech sú stredobodmi mnohých problémov, kde sa stretávajú zvislé a vodorovné prvky strechy. Vodotesnosť, ktorá je tak obmieľaná každým druhom striech, sa každým vplyvom počasia zmenšuje. Dážď, krupobitie, vietor či sneh, navonok nevinný, zvnútra krutý muži, ktorí dokážu narobiť problémy veľkých rozmerov.  V súčasnosti je doba pokroková, aj strechy si prešli svojím vývinom a preto sa v súčasnosti používajú lepšie materiály, ktoré chránia strechu pred nežiaducimi vplyvmi počasia, výkyvy už nebudú pre vás tak ťažké či nezvládnuteľné, správny návrh a realizácia opravy Vašej strechy je naším cieľom. 

 

 

Nenechajte Vašu strechu ochorieť a zakročte včas. Ochrana strechy spočíva aj v jej poznaní. Viete aká je Vaša strecha? Poznáte ju dokonale? Je jednoplášťová, dvojplášťová či viacplášťová? Viete, ako boli vyrobené? Boli monolitické či montované? Vedeli ste napríklad, že aj farba plochej strechy vážne mení situáciu? Áno, je to tak, výrazné mení teplotu povrchovej vrstvy Vašej strechy. Naše odborné poradenstvo dokáže zabrániť znehodnoteniu. Spoločne predídeme problémom, postavíme sa im a odoláme. Týkajú sa Vás a Vašej strechy spomínané problémy? Chcete im predísť a pripraviť sa tak o množstvo ťažkostí? Chcete si dať opraviť strechu a zaručiť si pokojné bývanie? Neváhajte a kontaktujte nás. Naše odborný personál dokáže najlepšie vyliečiť Vašu strechu a postarať sa o zdravé prístrešie, ktoré vytvára Váš dom. Dom, ktorý by bez poriadnej strechy nebol domovom. Vaša strecha je našou prioritou.